Copyright © 2021 SPEX Yazılım ve Siber Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Hizmetlerimiz

Spex

İşletmenize yazılım sistemlerini planlama, tasarlama, uygulama ve izleme konusunda yardımcı olabilecek bir yazılım geliştirme ekibine sahibiz. Ekibimizin yazılım mühendisleri, yenilikçi sistemlerin geliştirilmesi konusunda iyi eğitim almıştır ve kuruluş için en ideal yazılımı elde etmek için son teknolojileri kullanmaktadır. Hizmetlerimizden yararlandığınızda, yatırımınızdan en yüksek getiriyi elde etmek için tutarlı hizmetlerin beraberinde doldukça düşük maliyetli hizmetler sunmanızı sağlamaktayız.

DETAYLAR

Yedi yılı aşkın mobil uygulama geliştirme deneyimimize harika bir mobil ürün oluşturmanın her adımında size yol gösteriyoruz.Fikir oluşturmadan pazar doğrulamaya, kişisel tanımlamadan güzel tasarımlar oluşturmaya, sağlam bir geliştirme mimarisi oluşturmaya ve temiz kod yazmaya kadar uzman ekibimiz ile çözümler üretmeye devam ediyoruz.Şaşırtıcı fikrinizin hakkını verecek en iyi uygulamayı oluşturduğunuzdan emin olmak için bize ulaşın.

DETAYLAR

Tasarım, kod tutarlılığı ve sofistike bir ürün geliştirme süreci sağlayarak sağlam bir UX/UI geliştirme süreci oluşturuyoruz.Birinci sınıf UI/UX geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Çözümleriniz için göz alıcı bir görünüm elde ederek, kullanıcı etkileşimlerinizde ve satışlarınızda artış sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

DETAYLAR

Uzun yıllardır süre gelen yazılım, tasarım ve siber güvenlik tecrübelerimizi ortaya koyarak kendimize has özel danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Verilen bu hizmetler sayesinde firmanızın karlılığını artırıp, ürün stratejilerinizi belirleyip size özel raporlar oluşturarak detaylı danışmanlık hizmeti veriyoruz.

DETAYLAR

Başta blockchain ve yapay zeka hizmetleri olmak üzere bir çok alanda yeni nesil gelişmiş yazılım geliştirme ve tasarlama hizmetleri veriyoruz. Geliştirdiğimiz yeni nesil sistemler sayesinde firmanızı geleceğe güvenle taşıyoruz.

DETAYLAR

Sektördeki tecrübemiz ve uzman ekibimiz sayesinde küresel bazlı denetim ve siber güvenlik hizmetleri sağlıyoruz. Geliştirdiğimiz kritik stratejiler ile detaylı risk analizi ve güvenlik testleri yaparak firmanızın siber güvenlik ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyoruz.

DETAYLAR